جعبه‌گشایی و بررسی دوچرخه ثابت آذیموس مدل S20

۲۹ خرداد ۱۴۰۰

در ادامه‌ی ویدیوهای آنباکسینگ باکس و بیت دیجی‌کالا مگ تَلِنت، این بار صادق معتمدی به سراغ جعبه‌گشایی و بررسی دوچرخه ثابت آذیموس مدل S20 رفته است؛ یک دوچرخه ثابت قدرتمند و حرفه‌ای که با تحمل ۱۸۰ کیلوگرم وزن، برای انجام ورزش اسپینینگ، سوزاندن چربی‌های اضافه و لاغر کردن، هم در خانه و هم در باشگاه مناسب است. این مدل به یک دیسک سنگین مجهز شده است که حرکتی نرم و روان را تضمین می‌کند. البته می‌توانید سطح مقاومت دوچرخه را به دلخواه خود به صورت دستی تنظیم کنید. اطلاعات مفیدی از قبیل سرعت، زمان سپری شده، مسافت طی شده، کالری مصرف شده، ضربان قلب و تعداد چرخش دیسک در دقیقه روی نمایشگر دوچرخه ثابت آذیموس مدل S20 به نمایش درمی‌آید. اگر دوست دارید بیشتر با این محصول آشنا شوید حتما ویدیوی بالا را تماشا کنید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این ویدیو به عنوان بخشی از پروژه‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت ساخته شده است؛ پروژه‌ای برای کشف، حمایت، پرورش و فعالیت استعدادهای تولید محتوای ویدیویی. آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های تولید محتوای ویدیویی دیجی‌کالا که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به این پروژه را خواهند داشت.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های تولید محتوای ویدیوی دیجی‌کالا شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

مسابقه‌های تولید محتوای ویدیویی دیجی‌کالا

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۸ دیدگاه
 1. Avatar ...

  چرا اینقدر رو مخ هستی؟؟؟؟؟؟؟

  1. Avatar عرفان

   بیشتر کسایی که به یکی میگن رو مخی خودشون رو مخ ترن ????????????

 2. Avatar سجاد امیدیان

  دمت گرم که این که با این وزنت رفتی روش تا کارآیی اون رو بسنجی

 3. Avatar ارژنگ عباسی

  جالب نبود

 4. Avatar احمدرضا

  یکی از چرت ترین بررسی های دیجی کالا بود

 5. Avatar امیر

  از کجایی داداش ؟

 6. Avatar امیرمحمد

  boxo beat چیه ؟

  1. Avatar امیرحسین مینایی

   با آهنگ آنباکس میکنه

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه