بررسی فشارسنج دیجیتال بی ول؛ تک کاربره با قابلیت حفظ نتایج قبلی

کافیست در گوگل درباره‌ی آمار فشار خون بالا در ایران جست‌وجو کنید تا با آمارهای وحشتناک ۴۲% به بالای این عارضه در بین بزرگسالان ایرانی مواجه شوید. همچنین در این آمارها دیده می‌شود که حدود ۴۰% از مردم ایران از فشار خون بالا و دیابت خود اطلاعی ندارند. این آمار واقعا ترسناک است! اما چاره‌ی کار چیست؟ خرید یک فشارسنج و بررسی فشار خون خود و اعضای خانواده می‌تواند قدمی مثبت در پیشگیری و پیش‌آگاهی از این عارضه باشد. برای بررسی فشارسنج دیجیتال بی ول مدل PRO 35 با ما همراه باشید.

فشارسنج دیجیتال بی ول مدل PRO-35

امروز تصمیم گرفتیم فشارسنج دیجیتال بی ول مدل PRO 35 را بررسی کنیم. بسته‌بندی این محصول به کامل‌ترین شکل ممکن انجام شده است. در جعبه‌ی این محصول یک دستگاه فشارسنج، یک کاف دور بازویی مناسب برای بازوهای ۲۲ تا ۴۲ سانتی‌متر، کارت گارانتی، دفترچه‌ی راهنما، ۴ باتری نیم‌قلم و یک آداپتور برق ۶ ولتی قرار دارد. استفاده از این دستگاه فشار سنج بسیار آسان است. برای شروع باید باتری‌ها را در قسمت مخصوص قرار دهید یا آداپتور را به دستگاه وصل کرده و به برق بزنید تا منبع انرژی کافی در اختیار دستگاه باشد. سپس کاف بازویی را یک تا ۲ سانتیمتر بالاتر از حفره‌ی آرنج ببندید و دقت کنید که کاف محکم دور بازو بسته نشده باشد. برای اندازه‌گیری فشار ابتدا روی صندلی بنشینید، آرام باشید و دست خود را به شکلی که کاف هم ارتفاع با قلبتان قرار بگیرد، روی میز قرار دهید. حالا همه چیز برای شروع آماده است و باید فقط دکمه‌ی power روی دستگاه را فشار دهید. بعد از اینکه دستگاه فشار خون شما را اندازه گرفت، عدد فشار خون به همراه عدد ضربان قلب شما روی صفحه نمایش دستگاه اعلام می‌شود. این فشارسنج تاریخ و ساعت ندارد، حافظه‌ی داخلی آن برای حفظ کردن ۳۰ نتیجه مناسب  و تک کاربره است. برای دسترسی به نتایج قبلی فقط باید دکمه‌ی M را بزنید تا با هر بار فشار دادن آن، نتیجه‌های قبلی را مشاهده کنید. این دستگاه هشدار آریتمی و ناهماهنگی ضربان قلب دارد. همچنین ضعیف بودن باتری را به شما اطلاع می‌دهد و یک چارت طبقه‌بندی فشار خون دارد که همه‌ی این‌ها را روی صفحه نمایش خود به شما نشان می‌دهد. کیفیت خوبِ محصول و دقت بالای آن از مواردی است که اغلب خریداران در بخش کامنت‌های دیجی‌کالا به آن اشاره کرده‌اند.

برای آشنایی بیشتر با فشارسنج دیجیتال بی ول مدل PRO 35 و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما