بررسی بازی فکری بابابو؛ صندلی پدربزرگ

۲۹ آبان ۱۴۰۱

بازی «بابابو» یک بازی رومیزی تعادلی دونفره است که مطمئنا می‌توانید روند آن را حدس بزنید؛ باید طی آن تعدادی مهره را روی صفحه‌ی اصلی بازی به شکلی قرار دهید که مهره‌ها نریزند و بازی پیچیدگی دیگری را هم وارد کار نمی‌کند. بابابو بررسی امروز آرین از بازی‌های فکری و رومیزی است و می‌توانید به خوبی روند آن را تماشا کنید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی دو نفره انجام می‌شود. پدربزرگی به عنوان پایه‌ی بازی در نظر گرفته شده است که نوه‌های او در حال بالا رفتن از سر و کول‌اش هستند. هر دو بازی‌کننده هر کدام تعدادی مهره دریافت می‌کنند و باید مهره‌ها را به شکلی روی پایه قرار دهند که تعادل حفظ شود. بازی‌کننده‌ای که زودتر مهره‌هایش را تمام کند و مهره‌ها نریزند، برنده‌ی بازی است.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی بازی رومیزی بابابو ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه