بررسی سرسره‌ی کودک مدل خرگوش؛ پارک را به خانه بیاورید

خاطرات کودکی همه‌ی ما شامل لحظات درخشان و زیبایی از بازی در پارک‌ها و سرگرم شدن با تاب و سرسره و الاکلنگ است. این تفریح لذت‌بخش برای کودکان امروز هم همچنان باقی مانده است و یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای شاد کردن کوچکتر‌ها بردنشان به پارک است. در ویدیوی امروز می‌خواهیم یک وسیله‌ی هیجان‌انگیز را به شما معرفی کنیم که با قرار دادن آن در حیاط خانه یا آپارتمان، پارک بازی را به خانه می‌آورید. با ما همراه باشید تا سرسره‌ی کودک مدل خرگوش را با هم بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

سرسره‌ی کودک مدل خرگوش از پلاستیک فشرده ساخته شده است و بسیار مستحکم است. مونتاژ با پیچ‌ و مهره‌های مخصوص خودش و به راحتی انجام می‌شود اما به علت بزرگی اندازه‌ی آن بهتر است این کار را دونفره انجام دهید. این سرسره با یک سبد و توپ بسکتبال عرضه می‌شود تا سرگرمی بیشتری در اختیار کودکان قرار دهد.

طول سُرخور این وسیله، ۲/۲۰ سانتی‌متر و عرض آن ۴۲ سانتی‌متر است. تحمل وزن این سرسره ۵۵ کیلوگرم است و برای سنین ۲ تا ۸ سال مناسب است. این سرسره با طراحی خرگوشی زیبایش می‌تواند ساعت‌ها کودکان را به صورت انفرادی یا با همراهی دوستان هم‌سن و سالشان سرگرم کند و برای رشد جسم آن‌ها و مهارت‌های حرکتی‌شان بسیار مفید باشد.

برای آشنایی بیشتر با سرسره‌ی کودک مدل خرگوش شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما