بررسی تاب برقی نوزاد گراکو مدل All Ways Soother؛ جذاب و کاربردی

۱۰ مرداد ۱۴۰۱

به احتمال زیاد، یکی از چالشی‌ترین کارها برای مادران و پدران تازه‌کار، آرام کردن و خواباندن نوزاد است. در این شرایط، تاب‌های برقی یک اثر جادویی دارند و به کمک شما می‌آیند. اکثر نوزادان با تکان خوردن آرام می‌شوند و در حالات عادی از استراحت کردن در یک تاب یا گهواره لذت می‌برند. در این ویدیو قصد داریم تاب برقی نوزاد از برند گراکو مدل All Ways Soother را با شما بررسی کنیم که حتما برایتان کاربردی خواهد بود و در مواقع اضطراری کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

برند گراکو یکی از شناخته شده‌ترین و مورد اعتمادترین شرکت‌های آمریکایی در تولید کالاهای کودک در جهان است. این برند بیش از ۶۰ سال در این حوزه به دنبال ایده‌های نوآورانه و قابل اعتماد برای والدین و کودکان است. این تاب برقی برای نوزاد از بدو تولد تا ۱۸ ماهگی مناسب بوده و در حالت عادی قابلیت تحمل ۱۱.۵ کیلوگرم وزن را دارد، اما در حالت حرکتی ۸ کیلوگرم ظرفیت وزن دارد.

تاب این گهواره ۸ مدل چرخش انجام می‌دهد که زیگزاگ و موجی جدیدترین حالت‌های آن هستند. سرعت تاب در ۶ حالت قابلیت تنظیم بوده و ۲ حالت ویبره هم دارد. همچنین تنوع موسیقی این تاب شامل ۱۰ ملودی و ۵ صدای طبیعت آرامش‌بخش است.

برای بررسی دقیق‌تر و کامل‌تر تاب برقی نوزاد گراکو مدل All Ways Soother، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar رحمان هاشمی

    داداش حداقل یکیشو می خریدی و خودت از نزدیک می دیدی، بعد اینطوری ازش تعریف می کردی !!!!!!!!!!

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه