بررسی بازی فکری مدل برج تعادل؛ هوشمندانه و کاربردی

۲۲ مرداد ۱۴۰۱

بازی‌های فکری برای کودکان بسیار آموزنده هستند. یک مزیت بازی‌های فکری این است که در مدل‌های متنوع و زیادی طراحی می‌شود و کودک شما می‌تواند ساعت‌ها با آن مشغول شود و مهارت‌هایی مانند توانایی شناخت، قدرت تفکر، حل مسئله، عکس‌العمل و… را یاد بگیرد. در این ویدیو قصد داریم یک مدل بازی فکری مدل برج تعادل را بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این بازی برای کودکان بالای ۶ سال مناسب است و به صورت ۲ نفره یا نهایتا ۴ نفره می‌توان آن را انجام داد. داخل جعبه‌ی بازی ۴۸ مهره‌ی پلاستیکی در ۴ رنگ مختلف، صفحه‌ی بازی، صفحه‌ی پایه و پایه‌ی نگهدارنده، یک تاس و برگه‌ی راهنما وجود دارد.

اولین کاری که برای شروع بازی باید انجام دهید، سرهم کردن برج تعادل است و بعد نوبت به انتخاب کردن رنگ مهره‌ها توسط بازیکن‌هاست. بعد از اینکه هر بازیکن مهره‌های خودش را برداشت، با انداختن تاس بازی شروع می‌شود. بازیکن‌ها تاس را به نوبت می‌اندازند و مهره‌ها را روی صفحه‌ی بازی می‌چینند. عدد روی تاس به شما نشان می‌دهد که مهره‌ها را در کدام قسمت صفحه‌ی بازی باید قرار دهید. برای مثال اگر عدد تاس شما ۲ بود، باید مهره را روی یکی از جاهای خالی روی سطح دوم قرار دهید.

برای بررسی دقیق‌تر و کامل‌تر بازی فکر مدل برج تعادل، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه