جعبه‌گشایی و بررسی بازی فکری Bang

۵ خرداد ۱۴۰۰

این هفته با بررسی بازی فکری بنگ در خدمت شما هستیم. یک بازی گروهی که مهارت‌های مختلف شما را به چالش می‌کشد و با نقش‌ها و شخصیت‌های متنوعی که دارد، می‌تواند بسیار سرگرم کننده باشد.

بازی فکری بنگ ۴ تا ۷ نفره است و یک بسته الحاقی برای آن ارائه شده که تعداد بازیکن‌ها را تا ۸ نفر افزایش می‌دهد. در این بازی نقش‌های متنوعی وجود دارد که شامل کلانتر، معاون کلانتر، یاغی و خوائن می‌شود. هر کدام از نقش‌ها هدف‌های متفاوتی دارند. هدف یاغی‌ها کشتن کلانتر، هدف کلانتر و معاون او محافظت از کلانتر در برابر یاغی‌ها و هدف خائن کشتن همه و در نهایت سوء قصد به جان کلانتر است.

در حین بازی با بلوف زدن، نقش بازی کردن و داشتن یک استراتژی خوب می‌توانید اهداف خود را دنبال کنید و زنده بمانید. در این بازی برای هر نقش شخصیتی در نظر گرفته شده است که جذابیت و تکرارپذیری بازی را بیشتر می‌کند. اجزای بازی شامل صفحه شخصی هر بازیکن، توکن‌های گلوله که در واقع جان هر بازیکن هستند، کارت‌های نقش‌ها، کارت شخصیت‌ها و کارت‌های اصلی بازی می‌شود که هر کدام به یک شکل بازی می‌شوند.

بازی بنگ یک بازی گروهی پرهیاهو ۳۰ تا ۴۵ دقیقه‌ای است که هر کسی می‌تواند از آن لذت ببرد. برای بیشتر آشنا شدن با این بازی جذاب، ویدیوی بالا را از دست ندهید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به پروژه دیجی‌کالا مگ تلنت را دارند.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر انگیزه، امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar مهدی روشن

    سلام من بین بازی بنگ و وارث و بیشتر بازی ها گیر کردم کدومشون رو بخرم و تا ۲۰۰ هزار تومن هم می تونم هزینه کنم شما کدوم بازی رو پیشنهاد میکنید؟؟

  2. Avatar بهمانی

    بنگ مغز آدمو پوک میکنه

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه