جعبه‌گشایی و بررسی اسپیکر بنگ اند آلفسن Beoplay P2

۱۶ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۰ ۲۵ شهریور ۱۳۹۹

معمولا اسپیکرهای بلوتوثی کوچک هم از نظر بلندی و کیفیت صدا و هم از نظر عمر باتری عملکرد چندان خوبی ندارند. ولی بنگ اند آلفسن معتقد است که با اسپیکر قابل حمل Beoplay P2 این مشکل را حل کرده؛ یک اسپیکر بلوتوثی کوچک که چند ویژگی عالی دارد. اسپیکر Beoplay P2 نه تنها در مقایسه با ابعاد و اندازه‌ی کوچکش کیفیت و بلندی صدای بسیار خوبی ارائه می‌کند، بلکه با پشتیبانی از فرمان‌های صوتی و حرکتی می‌تواند تا حدی جای یک اسپیکر هوشمند را هم بگیرد. اگر دوست دارید بیشتر با این محصول آشنا شوید، ویدیوی جعبه‌گشایی و بررسی اسپیکر بنگ اند آلفسن Beoplay P2 را تماشا کنید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این ویدیو به عنوان بخشی از پروژه‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت ساخته شده است؛ پروژه‌ای برای کشف، حمایت، پرورش و فعالیت استعدادهای تولید محتوای ویدیویی. آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های تولید محتوای ویدیویی دیجی‌کالا که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به این پروژه را خواهند داشت.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های تولید محتوای ویدیوی دیجی‌کالا شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

مسابقه‌ی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. Avatar نازنین

  لطفا برسی اسپیکر جی بی ال پارتی باکس 300 بزار

 2. Avatar محسن

  به نظرم از نظر مجموع امکانات و کییفت صدا نمره هفت رو میگیره

  1. Avatar کیان

   خیلی ممنون از نظرتون