بررسی کوله‌پشتی چرم بارثاوا کد ۱۳۶۷B؛ چرم طبیعی با طراحی اسپرت

۷ آذر ۱۴۰۰

داشتن یک کوله‌پشتی سبک و جادار برای هرکسی واجب است. برای حمل بی‌دردسر وسایل زیاد در یک روز شلوغ و طولانی هیچ انتخابی بهتر از کوله‌پشتی نیست. اگر شما هم با این نظر موافق هستید پس در این ویدیو قصد داریم یک کوله‌پشتی زیبا و باکیفیت را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید تا نگاه نزدیکی به کوله‌پشتی چرم بارثاوا کد ۱۳۶۷B داشته باشیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

کوله‌پشتی چرم بارثاوا کد ۱۳۶۷B یک کوله‌پشتی زنانه که از چرم طبیعی مدل گاوی فلوتر ساخته شده است. چرم فلوتر بعد از دباغی، مدتی داخل یک محلول شیمیایی قرار می‌گیرد تا الیاف آن نرم‌تر و منعطف‌تر شود. این نوع چرم با وجود انعطاف زیاد، در برابر خراش و ساییدگی مقاومت بالایی دارد.

باز و بسته شدن درب این کوله‌پشتی با بند و مگنت آهن‌ربایی انجام می‌شود. این محصول ۴ جیب بیرونی دارد که سه از آن‌ها با مگنت و دیگری با زیپ باز و بسته می‌شوند. آستر این کیف از چرم طبیعی بزی است و یراق‌آلات آن از سرب آبکاری تهیه شده است. این کوله‌پشتی دوخت و دوز تمیزی دارد و علاوه بر دو بند برای حمل آن روی دوش، یک بند کوتاه دستی هم دارد.

برای آشنایی بیشتر با کوله‌پشتی چرم بارثاوا کد ۱۳۶۷B شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه