بررسی هندزفری بلوتوثی باسئوس Bowie EX؛ کیفیت صدای فوق‌العاده

هندزفری بلوتوثی باسئوس Bowie EX نسبت به قیمتی که برای خرید آن می‌پردازید، کیفیت صدای فوق‌العاده‌ای در اختیار شما قرار می‌دهد. در این ویدیوی کوتاه این هدفون جذاب را بررسی می‌کنیم.

هندزفری بلوتوثی باسئوس مدل Bowie EX

کیس ارائه شده برای این هدفون، اندازه‌ی بسیار بزرگی دارد که می‌توانیم این موضوع را یک نکته منفی در نظر بگیریم. ولی به غیر از این مشخصه و البته کیفیت پایین‌تر از انتظار میکروفون، این هدفون سرشار از ویژگی‌های جذاب است. مثلا همین بزرگ بودن کیس بی‌دلیل نیست و در عوض باتری بزرگی درون آن تعبیه شده است. خود هدفون‌ها با هر بار شارژ می‌توانند ۶ ساعت انجام وظیفه کنند که با در نظر گرفتن کیس، عمر باتری هدفون‌ها به ۳۰ ساعت می‌رسد.

کیفیت ساخت هندزفری بلوتوثی باسئوس Bowie EX بسیار خوب است و خیلی محکم درون گوش قرار می‌گیرد. از همه مهم‌تر، باید به کیفیت صدای این هدفون بپردازیم که در این محدوده‌ی قیمتی بدون شک یکی از بهترین‌ها محسوب می‌شود. این هدفون می‌تواند استیج، تفکیک صدا و بیس بسیار خوبی در اختیار شما قرار دهد. حتی در صورت استفاده از بالاترین ولوم صدا، فرکانس‌ها با کمترین میزان درهم آمیختگی روبرو می‌شوند.

همانطور که گفتیم، کیفیت میکروفون خیلی خوب نیست و صدا را با کیفیت پایینی انتقال می‌دهد. با استفاده از اپ ارائه شده برای آن، می‌توانید هر کاری که دوست دارید انجام دهید. از شخصی‌سازی اکولایزر گرفته تا فعال کردن حالت کاهش تاخیر صدا. با پایین آوردن تاخیر صدا، تجربه‌ی استفاده از این هدفون برای گیمینگ بهتر می‌شود اما طبیعتا تا حدی تاخیر را احساس می‌کنید و در کل بهتر است برای گیمینگ از هدفون سیمی استفاده کنید.

از دیگر قابلیت‌های هندزفری بلوتوثی باسئوس Bowie EX باید به وجود سنسور مجاورت اشاره کنیم که این یعنی در صورتی که حین پخش موسیقی هدفون را از گوش بیرون بیاورید، پخش موسیقی به طور خودکار متوقف می‌شود. در کل کیفیت این هدفون واقعا از انتظارات بهتر است و به همین خاطر بدون شک خرید آن را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما