بررسی چراغ LED بالای مانیتور باسئوس DGIWK-P01؛ کاربردی و باکیفیت

۲۸ آبان ۱۴۰۱

بسیاری از کاربران علاقه‌ی زیادی به استفاده از کامپیوتر در تاریکی ندارند و در این شرایط عملکرد این افراد دچار افت می‌شود. اما اگر به هر دلیلی باید شب‌ها با کامپیوتر کار کنید و به ناچار چراغ‌ها را خاموش کنید، می‌توانید از چراغ‌های LED مخصوصی که بالای مانیتور قرار می‌گیرند، استفاده کنید. این نوع چراغ‌ها نور را به مانیتور نمی‌تابند و تمرکز اصلی نور روی میز کار کاربر است. چراغ LED بالای مانیتور باسئوس DGIWK-P01 یکی از بهترین چراغ‌ها برای این کار محسوب می‌شود که در این ویدیو آن را بررسی می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این چراغ CRI بالای ۹۷ را ارائه می‌دهد و این یعنی نور موردنظر با دقت رنگی بسیار بالایی ارائه می‌شود. دمای رنگ بین ۳۰۰۰K تا ۶۵۰۰K تغییر پیدا می‌کند و همین مشخصه دست کاربر را برای تغییر دمای رنگ باز می‌گذارد. درون چراغ LED بالای مانیتور باسئوس DGIWK-P01 در مجموع ۸۰ لامپ باکیفیت تعبیه شده و توسط یک گیره و به راحتی به انواع مانیتورها وصل می‌شود.

در پشت گیره شاهد یک برچسب هستیم که در آن نوشته شده برای تامین انرژی این محصول نباید از شارژرهای مبتنی بر فناوری شارژ سریع وصل کرد. بنابراین برای تامین شارژ آن باید از یک شارژر دارای خروجی ۵ ولت ۱ آمپر یا به عبارت دیگر دارای توان ۵ وات بهره ببرید. برای خاموش و روشن کردن چراغ باید بر روی بخش کناری آن فشار دهید و با چرخاندن همین بخش، میزان شدت نور کم و زیاد می‌شود. همچنین اگر حین فشار این قطعه را بچرخانید، دمای رنگی نور تغییر پیدا می‌کند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه