بررسی نگهدارنده گوشی باسئوس Biaxial METAL؛ فلزی، محکم و تاشو

نگهدارنده گوشی باسئوس Biaxial METAL بدون شک یکی از بهترین هولدرهای موبایل در بازار ایران محسوب می‌شود که در این ویدیوی کوتاه به بررسی آن می‌پردازیم.

نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس مدل Biaxial METAL

همانطور که در ویدیو می‌توانید ببینید، در حالت جمع‌شده، اندازه‌ی این هولدر بسیار پایین می‌آید و بنابراین به راحتی می‌توانید آن را حتی در جیب خود هم قرار دهید. برای باز شدن این محصول، باید از سه مفصل استفاده کنید. طبیعتا مانند بیشتر هولدرهای موبایل، می‌توانید گوشی را به صورت عمودی یا افقی روی آن قرار دهید.

همچنین به راحتی قادر به تغییر زاویه و ارتفاع این هولدر هم هستید. این در حالی است که بسیاری از هولدرها، این حد از انعطاف‌پذیری را ارائه نمی‌دهند. برای بدنه‌ی این محصول، از فلز بسیار باکیفیتی استفاده شده که رنگ ماتی هم دارد.  برخی هولدرهای فلزی مبتنی بر آلومینیوم هستند ولی به نظر می‌رسد نگهدارنده گوشی باسئوس Biaxial METAL از آهن استفاده کرده که به همین خاطر دوام بسیار بالاتری دارد. به لطف همین دوام بالا، حتی آیپدهای بزرگ را هم با خیال راحت می‌توانید روی این هولدر قرار دهید.

زیرا این هولدر چند پایه سیلیکونی دیده می‌شود که به محکم باقی ماندن هولدر روی سطح صاف موردنظر شما کمک می‌کنند. در بخش پایینی قسمتی که گوشی روی آن قرار می‌گیرد، یک شکاف وجود دارد که این مشخصه برای زمانی که کابل شارژ به گوشی متصل است، نقش مهمی را ایفا می‌کند. در نهایت باید بگوییم که نگهدارنده گوشی باسئوس Biaxial METAL محصول ارزان‌قیمتی نیست ولی اگر واقعا به چنین محصولی نیاز دارید، این مدل می‌تواند نیازهای شما را به‌خوبی برطرف کند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما