بررسی پاوربانک باسئوس PPBLD100-S؛ گران‌قیمت با سرعت ۱۰۰ وات

اگر از جمله افرادی هستید که همواره با مشکل کمبود شارژ گوشی روبرو می‌شوید، پس چاره‌ای جز خرید پاوربانک ندارید. البته کاربرد پاوربانک محدود به شارژ گوشی نیست و برای انواع و اقسام گجت‌ها و کاربردهای مختلف می‌توان از آن استفاده کرد. در این ویدیو پاوربانک باسئوس PPBLD100-S را بررسی می‌کنیم که محصول جذاب و باکیفیتی به حساب می‌آید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در کنار خود پاوربانک، در جعبه یک کابل USB-C باکیفیت هم قرار دارد که می‌تواند تا ۱۰۰ وات انرژی را جابجا کند. در همان نگاه اول، اندازه‌ی بزرگ پاوربانک توجه را جلب می‌کند و در ضمن باید بگوییم که وزن بالایی هم دارد. باسئوس برای این پاوربانک از بدنه‌ی باکیفیتی استفاده کرده و وقتی آن را در دست می‌گیرید، می‌توانید به خوبی این موضوع را احساس کنید.

در بدنه‌ی این پاور بانک ۴ پورت تعبیه شده که از دو پورت USB-A و دو پورت USB-C تشکیل شده است. پورت‌های USB-C هم ورودی هستند و هم خروجی و این یعنی در کنار ارائه‌ی شارژ، از طریق این پورت‌ها می‌توانید خود پاوربانک را هم شارژ کنید. کنار پورت‌ها می‌توانید دکمه‌ی پاور را برای خاموش و روشن کردن پاوربانک مشاهده کنید.

در پنل جلویی پاوربانک، یک نمایشگر کوچک وجود دارد که در کنار سرعت شارژ ورودی یا خروجی، می‌توانید درصد شارژ پاوربانک و زمان تقریبی برای شارژ شدن دستگاه را مشاهده کنید. در این میان اندازه‌ی بزرگ و سنگین بودن وزن این پاوربانک، به سرعت بالای آن برمی‌گردد و به طور مشخص سرعت ۱۰۰ وات را ارائه می‌دهد. بنابراین به غیر از شارژ گجت‌های مختلف، برای شارژ لپ‌تاپ هم می‌توان از آن استفاده کرد.

البته طبیعتا این سرعت تنها زمانی ارائه می‌شود که فقط یک پورت USB-C مورد استفاده قرار بگیرد. به همین خاطر مانند دیگر پاوربانک‌ها و شارژرها زمانی که چند پورت به طور همزمان مورد استفاده قرار بگیرد، این سرعت بین آن‌ها تقسیم می‌شود. این پاوربانک قیمت پایینی ندارد ولی با این وجود ارزش خرید بالایی دارد. اما اگر لپ‌تاپ پرمصرفی دارید یا صرفا به دنبال استفاده از یک پاوربانک برای گوشی خود هستید، این محصول مناسب شما نیست. اما اگر به دنبال یک پاوربانک مناسب برای شارژ لپ‌تاپ کم‌مصرف مانند مک‌بوک یا شارژ همزمان چند تبلت و گوشی می‌گردید، پاوربانک باسئوس PPBLD100-S می‌تواند به خوبی نیازهای شما را برآورده کند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما