بررسی پاوربانک باسئوس Super Mini؛ کوچک و جذاب

۲۶ تیر ۱۴۰۱

برای افرادی که ساعات زیادی به برق مستقیم دسترسی ندارند، پاوربانک یک محصول ضروری محسوب می‌شود. خوشبختانه در بازار گزینه‌های زیادی برای خرید پاوربانک وجود دارد و در این ویدیوی کوتاه به بررسی پاوربانک باسئوس Super Mini می‌پردازیم تا ببینیم چه نقاط قوت و ضعفی دارد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در نگاه اول، طراحی ساده و بدنه‌ی کوچک این پاوربانک توجه را جلب می‌کند. در بخش فوقانی پنل جلویی یک LCD بسیار کوچک تعبیه شده که میزان شارژ باقی‌مانده را نشان می‌دهد. همچنین یک آیکن هم برای خبردار شدن از استفاده یا عدم استفاده از شارژ سریع هم در کنار آن قرار دارد.

این پاوربانک با داشتن وزن تقریبا ۳۰۰ گرمی، در کل بدنه‌ی سبکی دارد. مدلی که در این ویدیو آن را بررسی کرده‌ایم، ۲۰۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت ظرفیت دارد که البته می‌توانید مدل ۱۰۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی آن را هم بخرید. ظرفیت واقعی پاوربانک باسئوس Super Mini به ۱۲۶۴۰ میلی‌آمپر ساعت می‌رسد که البته در صورت استفاده از فناوری شارژ سریع برای شارژ گوشی، ظرفیت واقعی این پاوربانک ۷۸۰۰ میلی‌آمپر ساعت خواهد بود. باید خاطرنشان کنیم در تمام پاوربانک‌ها ظرفیت واقعی تفاوت زیادی با ظرفیت اسمی دارد و از این اعداد نباید تعجب کنید.

در بدنه‌ی این پاوربانک شاهد دو پورت USB-A و USB-C هستیم. پورت اول صرفا خروجی است ولی پورت دوم هم برای شارژ شدن خود پاوربانک و هم شارژ کردن دیگر گجت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر دو پورت از شارژ سریع ۱۸ واتی پشتیبانی می‌کنند. اگر هم از هر دو پورت استفاده کنید، مجموع توان آن‌ها به ۲۲.۵ وات می‌رسد.

در کل این پاوربانک هم ظاهر جذابی دارد و در ضمن کوچک بودن بدنه‌ی آن هم یک مزیت مهم محسوب می‌شود. بنابراین می‌توان گفت که ارزش خرید بالایی دارد. در حال حاضر با پرداخت حدود ۸۰۰ هزار تومان می‌توانید این پاوربانک را از فروشگاه دیجی‌کالا خریداری کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه