بررسی پاوربانک/شارژر دیواری باسئوس PPNL0100؛ متفاوت و خاص

۱۲ تیر ۱۴۰۱

روزی روزگاری کاربران باید از بین پاوربانک و شارژر دیواری دست به انتخاب می‌زدند. اما حالا برخی شرکت‌ها پاوربانک‌هایی را عرضه کرده‌اند که در عین حال به عنوان شارژر دیواری هم انجام وظیفه می‌کنند. پاوربانک/شارژر دیواری باسئوس PPNL0100 یکی از همین محصولات است که در این ویدیو به بررسی آن می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بر روی جعبه‌ی این محصول اطلاعات خاصی ارائه نشده و فقط سرعت ۲۰ وات به عنوان توان خروجی و ظرفیت ۱۰ هزار میلی‌آمپر ساعت ثبت شده است. همراه با این پاوربانک هیچ کابل و تبدیلی وجود ندارد. بدنه‌ی این پاوربانک مات و جذاب است و به همین خاطر اثر انگشت را چندان جذب نمی‌کند. در همان پنل جلویی عدد ۲۰ وات بسیار بزرگ حک شده که حداکثر سرعت این شارژر را نشان می‌دهد. همچنین در کنار دکمه‌ی پاور شاهد ۴ چراغ هستیم که میزان شارژ پاوربانک را ارائه می‌دهد.

برای بهره‌گیری از پاوربانک/شارژر دیواری باسئوس PPNL0100 می‌توانید از دو پورت USB-C و USB-A استفاده کنید که البته سرعت ۲۰ وات فقط با استفاده از پورت USB-C به دست می‌آید.

برای جمع‌بندی باید بگوییم که اندازه‌ی این محصول در حدی است که احتمالا شرکت باسئوس می‌توانست ظرفیت آن را از ۱۰ هزار میلی‌آمپر ساعت بیشتر کند. این روزها بسیاری از پاوربانک‌های در بازه قیمتی مشابه از قابلیت شارژ بی‌سیم بهره می‌برند ولی پاوربانک/شارژر دیواری باسئوس PPNL0100 از چنین قابلیتی بهره نمی‌برد.

از بین نکات مثبت هم باید بگوییم که به دلیل مکانیسم طراحی شده برای آن، دیگر نگران خالی بودن پاوربانک نخواهید بود و به دلیل اینکه به عنوان شارژر دیواری هم از آن استفاده می‌کنید، پاوربانک همیشه شارژ خواهد داشت. باید خاطرنشان کنیم سرعت ۲۰ وات تنها زمانی که این محصول به برق شهری متصل باشد، به دست می‌آید. در صورت استفاده از حالت پاوربانک، پورت USB-C سرعت ۱۸ وات و پورت USB-A سرعت ۱۵ وات را ارائه می‌دهد. برای خرید این محصول از دیجی‌کالا در حال حاضر باید حدود ۱ میلیون تومان بپردازید. اگر قصد دارید با تمام ویژگی‌های آن بیشتر آشنا شوید، این ویدیو را از دست ندهید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

بررسی پاوربانک/شارژر دیواری باسئوس PPNL0100؛ متفاوت و خاص

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه