بررسی پنکه رومیزی باسئوس؛ طراحی مناسب و پرتاب باد نسبتا خوب

گرمای تابستان معمولا هر سال به حدی می‌رسد که دیگر برای انجام کارهای روزمره و عادی بی‌حال و بی‌حوصله خواهید شد. کولر، پنکه و وسایل سرمایشی از ضروریات این هوای طاقت‌فرسا هستند. در این ویدیوی تلنت تصمیم داریم یک مدل پنکه رومیزی از برند باسئوس با مدل‌های Monitor Clip-On & Stand-Up Fan به شما معرفی کنیم.

پنکه رومیزی باسئوس مدل Monitor Clip-On & Stand-Up Fan

این پنکه در مواقع مختلف بسیار به کارتان خواهد آمد؛ برای مثال اگر در حال آشپزی هستید، باعث خنک‌تر شدن شما می‌شود و همچنین بخار غذا را از شما دور می‌کند. این پنکه هم به صورت رومیزی قابل استفاده است و هم با گیره‌ای که پشت آن کار شده به صورت افقی هم آویزان می‌شود. این پنکه ۵ وات قدرت دارد و بدنه‌ی آن از جنس پلاستیک ABS و PC با کیفیت بالا است. طراحی این مدل پنکه هم دلنشین است و صدایی که تولید می‌کند کمتر از ۴۲ دسی‌بل است. ۴ فن کوچک هم پشت پنکه تعبیه شده که از پشت دستگاه قابل رویت هستند. این پنکه با یک کابل تایپ C شارژ می‌شود و از بالای دستگاه روی دکمه‌ی چرخان سرعتش قابل تنظیم است.

برای بررسی بهتر و کامل‌تر پنکه رومیزی باسئوس مدل Monitor Clip-On & Stand-Up Fan، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما