بررسی ۲ مدل پنکه‌‌ی دستی باکیفیت از برند‌ها شیائومی و باسئوس

همان‌طور که به اواسط تابستان نزدیک می‌شویم، گرمای این روزها نیز طاقت‌فرساتر می‌شود و انرژی و حوصله‌ی شما را برای انجام هر کاری کاهش می‌دهد. پنکه‌های دستی یکی از مواردی هستند که به شما کمک می‌کنند تا کمی از این گرما را قابل تحمل کنید و در مکان‌هایی که به کولر دسترسی ندارید، بتوانید کمی باد خنک به خودتان برسانید. در این ویدیو ۲ مدل باکیفیت از پنکه‌های دستی را باهم بررسی خواهیم کرد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

پنکه‌های همراه می‌توانند تا حدودی از شدت گرمایی که به صورت شما می‌خورد و باعث ایجاد حس بدی می‌شود، کم کند. بعضی از این پنکه‌ها دارای پاوربانک هستند و حتی در محل کار به صورت رومیزی هم قابل استفاده‌اند. همچنین باید بدانید که به همراه داشتن پنکه‌ی دستی برای رفتن به پیک‌نیک و ساحل می‌تواند گزینه‌ی بسیار کاربردی و مفیدی باشد.

از برند باسئوس تنوع زیادی وجود دارد؛ مانند مدل CXZD-B04 که عملکرد پاوربانک هم برای شما ارائه می‌کند. باتری آن ۲۰۰۰ میلی‌آمپر بوده و تا ۱۳ ساعت برای شما کار می‌کند.

پنکه‌ی دستی دوم، پنکه‌ی شارژی شیائومی مدل VH است که یک پایه برای استفاده‌ی رومیزی دارد و به شما این اجازه را می‌دهد تا زاویه‌های پنکه را تغییر دهید. این پنکه با داشتن ۷ پره، پرتاب باد بسیار مناسبی هم دارد.

برای بررسی کامل‌تر پنکه‌ی دستی از دو برند باسئوس و شیاومی، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما