بررسی پنکه رومیزی باسئوس Hermit Desktop؛ گران‌قیمت با عملکرد عالی

۲۲ خرداد ۱۴۰۲

در فصل تابستان مشکل گرما به یک معضل طاقت‌فرسا تبدیل می‌شود. اگر کولر استفاده شده در خانه یا محل کار به اندازه‌ی کافی قدرتمند باشد، در این زمینه با مشکل خاصی روبرو نمی‌شوید. اما اگر باید ساعات متمادی پشت میز کامپیوتر بشینید و گرمای زیادی را تحمل کنید، در این شرایط یک پنکه کوچک رومیزی تا حدی شرایط را قابل تحمل می‌کند. در این ویدیو پنکه رومیزی باسئوس Hermit Desktop را بررسی می‌کنیم تا ببینیم آیا یک محصول کاربردی محسوب می‌شود یا نه.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

اول از همه باید بگوییم که این پنکه به‌عنوان شارژر بی‌سیم هم می‌تواند انجام وظیفه کند. در نتیجه اگر گوشی و دیگر گجت‌هایی که از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند را روی بدنه‌ی پنکه قرار دهید، باتری آن‌ها شارژ می‌شود. سرعت این شارژر هم به ۱۰ وات می‌رسد. یک محفظه‌ی خیلی کوچک هم در بدنه تعبیه شده که می‌توانید چیزهایی مانند کابل شارژ و ایرباد را درون آن قرار دهید.

این پنکه با توان ۴ وات کار می‌کند و به طور کلی می‌توان گفت که عملکرد آن در کل بهتر از انتظار است. همچنین روی بدنه یک دکمه تعبیه شده که برای تنظیم قدرت موتور می‌توانید از آن بهره ببرید. در ضمن اگر این دکمه را فشار دهید، پنکه شروع به چرخیدن می‌کند و زاویه‌ی ۱۳۰ درجه‌ای را پوشش می‌دهد.

برای برخی کاربران صدای پنکه اهمیت زیادی دارد زیرا دوست دارند در آرامش کار خود را انجام دهند. در این زمینه باید بگوییم که این پنکه بی‌صدا نیست ولی از طرف دیگر صدای آزاردهنده‌ای ندارد و خیلی زود به آن عادت می‌کنید. برای روشن کردن این پنکه باید از یک آداپتور و کابل USB-C استفاده کنید که هر دو در جعبه‌ی این محصول قرار دارد.

در کل پنکه رومیزی باسئوس Hermit Desktop هیچ نکته‌ی منفی ندارد و تمام کارهای موردنظر را به خوبی انجام می‌دهد. البته باید خاطرنشان کنیم این محصول قیمت بالایی دارد و به همین خاطر احتمالا بسیاری از کاربران به دلیل همین موضوع تمایل چندانی به خرید آن نشان نخواهند داد. در حال حاضر با پرداخت حدود ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می‌توانید این پنکه را از فروشگاه دیجی‌کالا خریداری کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه