بررسی اسباب‌بازی بسکتبال دی‌هونگ؛ جالب و سرگرم‌کننده

۶ مهر ۱۴۰۱

احتمالا اسباب‌بازی‌های بسکتبال را در اینستاگرام یا چالش‌های یوتیوبی دیده‌اید. این اسباب‌بازی‌ها نه تنها یک روش عالی برای سرگرم کردن کودکان هستند، بلکه شما می‌توانید در دورهمی‌های دوستانه از آن استفاده کنید و به صورت گروهی باهم مسابقه دهید! در این ویدیو قصد داریم اسباب‌بازی بسکتبال دی‌هونگ را بررسی کنیم؛ با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این اسباب‌بازی یک سبک از ورزش بسکتبال است، اما در ابعاد بسیار کوچک‌تر. کودکان می‌توانند به صورت تک‌نفره در یک لاین یا دونفره در هر دو لاین بازی کنند و لذت ببرند. روی جعبه‌ی محصول، راهنمایی‌های لازم برای وصل و سرهم کردن قطعات بازی نوشته شده است. سرهم کردن اسباب‌بازی اصلا سخت نیست، و حتی کودکان می‌توانند به تنهایی هم این مرحله را انجام دهند.

این بازی شامل دو زمین بسکتبال و دو سبد گل می‌شود. ۳ عدد توپ هم به رنگ‌های صورتی و نارنجی برای هر لاین وجود دارد. همچنین ۳ عدد قفس نگهبان هم در بین این سبدها قرار می‌گیرد تا مسیر توپ شما منحرف نشود. در قسمت بالای سبدها، یک اهرم وجود دارد و زمانی که گل زدید با چرخاندن آن می‌توانید امتیاز خود را افزایش دهید.

برای بررسی دقیق‌تر و آشنایی بیشتر با اسباب‌بازی بسکتبال دی‌هونگ، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه