بررسی تفنگ آب‌پاش مدل بتمن؛ طراحی ساده و هیجان‌انگیز

۱۲ شهریور ۱۴۰۱

آیا به دنبال یک بازی هیجان‌انگیز و پر از نشاط هستید؟ اولین پیشنهاد ما به شما، تفنگ آب‌پاش است. البته که بازی کردن فرزند شما با این اسباب‌بازی در مواقعی که بی‌اعصاب باشید، می‌تواند بدترین گزینه به نظر برسد؛ اما به طور کلی بازی کردن با تفنگ آب‌پاش به خصوص در یک روز تابستانی، می‌تواند خاطره‌ی شاد و جذابی را برای شما به جای بگذارد. در این ویدیو قصد داریم تفنگ آب‌پاش مدل بتمن را با شما بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بچه‌ها با داشتن یک اسباب‌بازی آب‌پاش می‌توانند هم یک وسیله برای بازی داشته باشند و هم می‌توانند در مخزن آن آب بریزند و به این صورت خیلی استانداردتر آب بازی کنند! این تفنگ آب‌پاش به دلیل شکل ظاهری که دارد، می‌تواند جذابیت بسیار بالایی برای بچه‌ها داشته باشد.

این تفنگ آب‌پاش یک مخزن به شکل بتمن دارد. کودکان می‌توانند به کمک بندهای رودوشی این اسباب‌بازی، آن را مانند یک کوله‌پشتی حمل کنند. این اسباب‌بازی یک شلنگ هم به طول تقریبا ۸۷ سانتی‌متر دارد که برای بچه‌های کوچک مناسب است. کار با این اسباب‌بازی بسیار راحت است و فقط کافیست تا اهرم روی تفنگ را جلو عقب کنید تا آب از آن بیرون بیاید.

برای بررسی دقیق‌تر تفنگ آب‌پاش مدل بتمن، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه