بررسی پولوشرت آستین کوتاه مردانه باینت؛ طراحی شیک و کمی متفاوت

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم یک مدل پولوشرت جذاب مردانه به شما معرفی کنیم. این پولوشرت از جنس جودون است و به همین دلیل برای روزهای بهاری (یا پاییزی) می‌تواند انتخاب شیک و مناسبی باشد. در ادامه با بررسی پولوشرت آستین کوتاه مردانه باینت مدل ۲۲۶۱۵۲۵-۴۹ با ما همراه شوید.

پولوشرت آستین کوتاه مردانه باینت مدل 2261525-49

رنگ این محصول زیتونی سیر است که برای پولوشرت یک رنگ بسیار جذاب محسوب می‌شود. گزینه‌های مختلفی برای ست کردن این پولوشرت پیش روی شما خواهد بود، اما ترکیب آن با یک شلوار کرم انتخاب متفاوت و خاص‌تری خواهد بود. مثل اکثر پولوشرت‌ها، این مدل هم از جنس جودون است؛ یعنی لطافت کم و ضخامت تقریبا زیادی دارد. یک ویژگی خوب این لباس این است که در تن شما استایل خیلی خوب و فیتی دارد. طراحی این لباس به نسبت پولوشرت‌های دیگر کمی متفاوت است و به جای دکمه،‌ از زیپ استفاده شده است. لبه‌های آستین‌های لباس هم کش‌بافت هستند که باعث می‌شود استایل بهتری در تن شما داشته باشند. قد لباس استاندارد بوده و طراحی آن همه‌پسند است و می‌توان گفت خرید خوب و ارزشمندی می‌تواند باشد.

برای بررسی بهتر و کامل‌تر پولوشرت آستین کوتاه مردانه باینت مدل ۲۲۶۱۵۲۵-۴۹ و آشنایی بیشتر با آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه