بررسی تی‌شرت لانگ مردانه باینت مدل ۷۶۲ ۲؛ شیری رنگ با حال و هوایی تابستانی

فصل‌های گرم سال فرا رسیده و وقت آن است تا کمد لباس‌های خودتان را نونوار کنید. برای همین داشتن چند جور تی‌شرت در این روزها ضروری به نظر می‌آید. درست مثل انتخاب ما برای این ویدئو که به سراغ تی‌شرت لانگ مردانه باینت مدل ۷۶۲ ۲ رفتیم و ویژگی‌های ان را بررسی کردیم.

تی شرت لانگ مردانه باینت مدل 762-2 رنگ شیری

تی‌شرتی که در این ویدئو معرفی می‌کنیم از برند باینت است که تا کنون چندین و چند محصول دیگر از این برند را در این مجموعه ویدئوها معرفی کردیم. اگرچه در عنوان این محصول آن را تی‌شرتی لانگ معرفی کرده اما واقعیت این است که اندازه‌ی این تی‌شرت چندان نامناسب نیست و می‌تواند هر طیف سلیقه‌ای را خشنود کند. جنس آن از پنبه است و نوشته‌ی روی تی‌شرت هم به خاطر رنگ و انتخاب عبارتش حال و هوایی تابستانی ایجاد کرده است. رنگ آن روشن است که یکی دیگر از آیتم‌هایی است که این محصول را برای تابستان مناسب می‌کند.

برای آشنایی بیشتر با تی شرت لانگ مردانه باینت مدل ۷۶۲ ۲ و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما