دیگر «آقام بلیزارد» تمام شد! (بازی‌چه قسمت ۱)

امیرحسین میرزایی ۱۵ آبان ۱۳۹۷ | ۱۹:۰۰ ۲۳ آبان ۱۳۹۷

در پی تقاضای شما برای صحبت از اتفاقات روز صنعت بازی، تصمیم گرفتیم تا برنامه‌ای جدید و متفاوت راه بیاندازیم. نگران نباشید که برنامه‌ی پادکست بازی به صورت هفتگی سر جای خود است و فردا، چهارشنبه، می‌توانید قسمت ششم پادکست بازی را ببینید. با این حال، از این پس در کنار پادکست بازی، با برنامه‌ی جدید «بازی‌چه» به بازی‌های روز نگاهی دیگر خواهیم داشت.

در قسمت اول بازی‌چه، به موضوعی مهم پرداخته‌ایم؛ موضوعی که هفته‌ی گذشته‌ی ذهن‌مان را کاملا مشغول کرده بود. شرکت بازی‌سازی بلیزارد، شرکتی که به خاطر بازی‌های بزرگ کامپیوتر خود شناخته می‌شود، در نمایشگاه بلیزکان امسال از یک دیابلو جدید رونمایی کرد، ولی نه برای کامپیوتر و کنسول، بلکه برای موبایل. نکته‌ی مهم این جاست که حتی خود بلیزارد هم این بازی را نمی‌سازد و ساخت بازی جدید Diablo Immortal به شرکتی چینی واگذار شده است.

درباره‌ی این اتفاق هفته‌ی گذشته تمام و کمال در قسمت اول بازی‌چه صحبت کرده‌ایم. پیشنهاد می‌کنیم این قسمت را ببینید و نظرات خود را به سمت ما بفرستید.

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳۰ دیدگاه
 1. Avatar asghar

  عالی عالی عالی

 2. Avatar amin

  عالی هستی

 3. Avatar Hitar

  آی دمت گرم داداش بهترین کارو کردی اییییییول

 4. Avatar امیر

  welcome back boy

 5. Avatar shahabmp

  خیلی خوب بود ولی کاش از remake وارکرفت ۳ هم حرف میزدید، یکم اگه راه داره زمان اشو بیشتر کنید بقیه اتفاقا هم پوشش بدید. در مورد رد دد هم حرف بزنید ما ایرانیا به حسرت خوردن عادت داریم لااقل دور هم یه حسرتی میخوریم 😀 تو کامنتا خوندم گفتید آقا مجید توی آپارات ویدئو میزاره خیلی خوشحال شدم، کاش به رسم همکاری که داشتید زودتر بهمون خبر داده بودید پیگیری میکردیم ویدئو هاشو! ضمنا میتونید به عنوان مهمون هر چندوقت یکبار همدیگرو تو برنامتون دعوت کنید جالب میشه، یه بار شما بری یه بار اون بیاد

 6. Avatar Amin

  عالی فقط زمانش رو بیشتر کنید لطفا.

 7. Avatar renew

  دمت گرم تنها دل خوشیم پادکست گیم دیجیکالا مگ هست

 • 1
 • 2