بررسی ایرفون بیتس Powerbeats Pro؛ خریدی ارزشمند

۲۲ فروردین ۱۴۰۱

وقتی از بیتس صحبت می‌کنیم، طبعا باید محصولی با کیفیت و حرفه‌ای را انتظار داشته باشید. خوشبختانه ایرفون بیتس Powerbeats Pro شما را در این زمینه ناامید نمی‌کند. برای آشنایی بیشتر با این ایرفون با ویدیوی جعبه‌گشایی و بررسی ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

ایرفون بیتس به خوبی روی گوش‌هایتان سوار می‌شود، و به لطف بازوهای قابل تنظیمی که دارد می‌توانید آن را کاملا در موقعیتی که می‌خواهید تنظیم کنید که محکم شود و اصلا از گوشتان بیرون نیفتد. این ایرفون از تراشه H1 اپل به عنوان قلب تپنده بهره می‌برد، و همین باعث شده که بتوانید از آن برای ارتباط با دستیارهای هوشمند هم استفاده کنید.

از نظر کیفیت پخش و تفکیک صدا، عملکرد این ایرفون بی‌نظیر است. ضمن این که به لطف پشتیبانی از فست شارژ، فقط ۵ دقیقه شارژ کافی است که بتوانید به مدت ۱ ساعت و نیم با آن موسیقی گوش بدهید که واقعا عالی به نظر می‌رسد. بهترین عملکرد ایرفون را هم زمانی تجربه می‌کنید که آن را به یک دیوایس اپل متصل کرده باشید.

ایرفون بیتس Powerbeats Pro را می‌توانید همین حالا با حدود قیمت ۵ میلیون تومان از فروشگاه دیجی‌کالا تهیه کنید. برای آشنایی بیشتر با این محصول، پی بردن به ارزش خرید و نقاط قوت و ضعف آن شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه