بررسی ظرف غذا بدوسو مدل BDX-1238؛ طراحی مقاوم و کارآمد

ظرف غذا بدوسو مدل BDX-1238 یک ظرف کاربردی و یک نفره است که به راحتی می‌توانید آن را با خود به مدرسه،‌ دانشگاه یا محل کار ببرید. این ظرف طراحی بسیار مقاوم و خوبی دارد و به دلیل دوجداره بودنش غذا را تا مدتی برایتان گرم نگه می‌دارد. با بررسی این محصول در ادامه همراه ما باشید.

ظرف غذا بدوسو مدل BDX-1238

ظرف غذای بدوسو ساخت کشور چین بوده و یک انتخاب عالی برای بردن به محل کار و مدرسه است. این ظرف فضای خیلی زیادی را اشغال نمی‌کند و ۶۰۰ میلی‌لیتر هم گنجایش دارد که برای یک نفر کاملا مناسب و به اندازه است. ظرف داخلی این محصول از استیل ۳۰۴ ساخته شده و ۲ گیره برای چفت شدن درب در دو سمتش کار شده است. همچنین یک دستگیره‌ی بزرگ به همراه یک قفل کننده‌ی هوای داخلی هم روی درب طراحی شده است. یک قاشق دندانه‌دار هم همراه این محصول وجود دارد که به عنوان چنگال هم قابل استفاده است. این ظرف غذا داخل مایکروویو و ماشین ظرف‌شویی هم قابل استفاده بوده و به دلیل دوجداره بودنش برای مدت بیشتری غذا را برایتان گرم نگه خواهد داشت.

برای بررسی بهتر و کامل‌تر ظرف غذا بدوسو مدل BDX-1238 و آشنایی بیشتر با آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما