بررسی بازی فکری جالب «بگرد و پیدا کن» مدل باغ میوه‌ها

۲۱ آبان ۱۴۰۱

در این ویدیو قصد داریم بازی فکری بگرد و پیدا کن مدل باغ میوه‌ها را به شما معرفی کنیم. این بازی فکری جالب برای افراد بالای ۷ سال طراحی شده و ۴ مرحله‌ی آسان، متوسط، سخت و خیلی سخت دارد و به صورت تک‌نفره انجام می‌شود. در ادامه با بررسی این بازی با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این بازی محصولی از موسسه‌ی فرهنگی-هنری آوای باران است. بازی فکری بگرد و پیدا کن مناسب بالای ۷ سال بوده و به صورت تک‌نفره انجام می‌شود. این بازی یک جعبه‌ی قشنگ و محکم دارد که محتویات آن شامل ۴ قطعه پازل و صفحه‌ی بازی می‌شود که از جنس پلاستیک مقاوم ساخته شده‌اند. ۴۸ عدد معمای بازی هم وجود دارد که به صورت یک دفترچه طراحی شده و ۴ سطح آسان، متوسط، سخت و خیلی سخت دارد.

روش بازی به این شکل است که ۴ قطعه‌ی پازل را باید طوری روی صفحه‌ی بازی قرار دهید که فقط تصویر میوه‌هایی که روی صفحه‌ی معما می‌بینید، مشخص باشند و بقیه‌ی میوه‌ها مخفی بمانند. داخل دفترچه و پشت هر صفحه، جواب هر معما نوشته شده است و اگر برای حل بعضی از مراحل به مشکل برخوردید، می‌توانید از آن کمک بگیرید.

برای بررسی کامل‌تر و آشنایی بیشتر با بازی فکری بگرد و پیدا کن مدل باغ میوه‌ها، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه