بررسی فازمتر القایی بلیکی؛ دارای محدوده‌ی کوچک تشخیص فاز

همان‌طور که از نامش پیداست، فازمتر برای تشخیص فاز استفاده می‌شود. البته بسیاری از افراد از فازمترها به عنوان پیچ گوشتی هم استفاده می‌کنند. فازمترهای جدیدی به بازار عرضه شده‌اند که به صورت القایی و فقط با نزدیک شدن به سیم فاز امکان تشخیص را دارند. در این ویدیو از سری ویدیوی تلنت قصد داریم فازمتر القایی بلیکی مدل ۱AC-D را به شما معرفی کنیم.

فازمتر القایی بلیکی مدل 1AC-D

سری و بدنه‌ی فازمتر از جنس پلاستیک هستند. همراه فازمتر ۲ عدد باتری نیم قلمی به شما ارائه می‌شود که مثل ویدیو می‌توانید آن را به دستگاه وصل کنید. ضخامت این محصول ۲۰ میلی‌متر و وزن آن هم ۵۰ گرم است. یک گیره برای آویزان کردن روی فازمتر طراحی شده است که شبیه به خودکار است. برای استفاده از این فازمتر القایی، تنها لازم است کلید روی آن را فشار دهید؛ دو بار led قرمز آن روشن می‌شود و دو بار هم بوق می‌زند سپس روی حالت سبز ثابت می‌ماند. با نزدیک کردن فازمتر به سیم حاوی ولتاژ، led قرمز به حالت چشمک‌زن در می‌آید و صدای بازر هم شنیده می‌شود. با فشار دادن دوباره‌ی کلید، led سفید رنگ به عنوان چراغ قوه روشن خواهد شد.

برای بررسی بهتر فازمتر القایی بلیکی مدل ۱AC-D، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما