جعبه‌گشایی و بررسی سه‌پایه دوربین بنرو مدل KH25N

این هفته با جعبه‌گشایی و بررسی سه‌پایه دوربین بنرو مدل KH25N در خدمت شما هستیم. در کنار بررسی این سه‌پایه آن را با یک سه‌پایه دیگر مقایسه می‌کنیم و در مورد مزایا، معایب و ارزش خرید آن صحبت خواهیم کرد.

بنرو این سه‌پایه را مخصوص فیلم‌برداری طراحی کرده است و شما می‌توانید از آن برای کار با انواع دوربین‌های DSLR، بدون آینه و دوربین‌های کوچک خانگی استفاده کنید. می‌توان گفت این سه‌پایه برای افراد تازه‌کار و فیلم‌برداری‌های غیرحرفه‌ای یک گزینه عالی محسوب می‌شود.

پایه‌های این سه‌پایه قدرتمند از جنس آلومینیم هستند و تا ۲۵ کیلوگرم وزن را به راحتی متحمل می‌شوند؛ اما هد سه‌پایه تا ۵ کیلوگرم وزن را بیشتر تحمل نمی‌کند. این هد یک دسته جهت فیلم‌برداری دارد که می‌توان آن را سمت چپ یا راست دوربین ثابت کرد. عدم وجود درجات سختی مختلف برای هد این سه‌پایه دامنه فیلم‌برداری با آن را محدودتر می‌کند کهجزو معایب اصلی آن محسوب می‌شود.

ارتفاع این سه‌پایه در کوتاه‌ترین حالت ۷۷.۴ سانتی‌متر است و پایه‌ها قابلیت کوتاه و بلند شدن به صورت مستقل از یکدیگر را دارند. نوک پایه‌ها با چرخاندن سری آن‌ها به دو حالت نوک‌تیز و گرد قابل تغییر هستند که امکان استفاده از سه‌پایه روی سطوح مختلف را خیلی سریع فراهم می‌کنند.

برای اینکه بیشتر با سه‌پایه دوربین بنرو مدل KH25N آشنا شوید، شما را به تماشای ویدیوی این هفته دعوت می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به پروژه دیجی‌کالا مگ تلنت را دارند.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر انگیزه، امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانیدبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما