بررسی راکر کودک Bernald؛ دو حالته با ظاهر کودکانه و زیبا

۲۱ فروردین ۱۴۰۱

بازی‌های حرکتی مثل ماشین‌های برقی، سه‌چرخه و شبیه این‌ها از بازی‌های محبوب کودکان هستند چون این مدل بازی‌ها حس تحرک و هیجان بالایی را برای آن‌ها دارند. در این ویدیو راکر کودک Bernald را بررسی کردیم. با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

راکر کودک Bernald یک محصول دوکاره است و پایه‌ی آن هم شامل ۴ چرخ می‌شود و هم به صورت گهواره‌ای قابل استفاده است. طول این راکر ۸۰، عرض آن ۴۰ و ارتفاع آن ۵۲ سانتی‌متر است. این راکر از پلاستیک فشرده ساخته شده است و تا ۴۰ کیلوگرم تحمل وزن دارد.

کودک Bernald به خاطر ایمنی بیشتر برای کودک، با ارتفاع کم ساخته شده است و به علت داشتن چرخ‌های باکیفیت،‌موقع حرکت نرم و بی‌خطر است. وزن این محصول ۲ کیلوگرم است و حمل و جابه‌جایی آن برای کودکان امکان‌پذیر است و برای سنین ۱ تا ۴ سال مناسب است.

در حالت ۴ چرخ این محصول، امکان دور زدن وجود ندارد. برای حرکت در این حالت کودک باید از حرکات پا برای جلو و عقب رفتن استفاده کند. این کار باعث تقویت ماهیچه‌های پا و حفظ تعادل بهتر او می‌شود. حالت راکر هم باعث آرامش و بهبود ضربان قلب و گردش خون کودک می‌شود. این وسیله یک سرگرمی‌ دوست‌داشتنی‌ است که همیشه برای کودکان جذاب است.

برای بررسی بهتر راکر کودک Bernald، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه