بررسی نیم‌بوت مردانه برتونیکس؛ طراحی ساده و رنگ خنثی

۱۲ آذر ۱۴۰۱ | ۱۲:۰۰ ۸ آذر ۱۴۰۱

نیم‌بوت یکی از آیتم‌های اصلی برای فصل پاییز و زمستان در کمد خانم‌ها و آقایان است. نیم‌بوت‌ها به شیک‌تر شدن استایل شما کمک زیادی خواهند کرد. در این ویدیو قصد داریم نیم‌بوت مردانه برتونیکس را به شما معرفی کنیم. این نیم‌بوت رنگی تقریبا خنثی دارد و شما می‌توانید آن را با لباس‌های زیادی ست کنید. در ادامه با بررسی این محصول جذاب با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این نیم‌بوت به رنگ خاکی است که می‌توان گفت تقریبا ترکیبی از خاکستری و قهوه‌ای روشن است. بسیاری از افراد این رنگ را به عنوان رنگی خنثی می‌شناسند، بنابراین شما برای انتخاب یک شلوار با رنگ مناسب دچار چالش خاصی نخواهید شد، اما پیشنهاد ما به شما یک پالتوی کرم رنگ و یک شلوار جین در کنار این نیم‌بوت است.

جنس نیم‌بوت مردانه برتونیکس از اشبالت است که بیشتر برای فصل پاییز و زمستان کاربرد دارد و برای نگهداری بهتر از آن لازم است تا از اسپری‌های مخصوص استفاده کنید. آستر داخلی کفش از جنس چرم است و کفی‌های داخل آن کیفیت مناسبی دارند. از زیره‌ی کفش انتظار انعطاف زیاد نداشته باشید.

برای بررسی بهتر و آشنایی بیشتر با ویژگی‌های نیم‌بوت مردانه برتونیکس، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما