بررسی نیم‌بوت زنانه برتونیکس مدل ۲۶۶-۰۲۵؛ سبک و راحت برای استایل اسپرت

۱۹ آذر ۱۴۰۰

در آب و هوای سرد، بهترین پوشش برای پاها که هم آن‌ها را گرم نگه می‌دارند و هم از مچ پا در برابر پیچ خوردگی و آسیب روی سطوح یخ‌زده و مرطوب محافظت می‌کنند، کفش‌های سا‌ق‌دار هستند. بوت و نیم‌بوت‌ها در استایل پاییزی و زمستانی خانم‌ها، آقایان و کودکان آیتم مهمی به شمار می‌روند و در آب و هوای سرد تنها کفش مورد استفاده هستند. در این ویدیو نیم‌بوت زنانه برتونیکس مدل ۲۶۶-۰۲۵ را جعبه‌گشایی و بررسی کردیم.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

برند برتونیکس در کشور آلمان و در سال ۱۹۷۶ شروع به کار کرد. طی ۲۰ سال بعد در کشورهایی مانند ویتنام، ترکیه، چین و ایران فعالیت خود را با تولید کفش‌های تمام چرم گسترش می‌دهد. در طراحی محصولات برتونیکس، سادگی حرف اول را می‌زند.

نیم‌بوت زنانه برتونیکس مدل ۲۶۶-۰۲۵ از جنس چرم و رنگ آن قهوه‌ای تیره است. اندازه‌ی ساق این نیم‌بوت اسپرت تا بالای مچ پاست و پاشنه‌ی تخت دارد. باز و بسته شدن آن هم به وسیله‌ی زیپ کناری و بند انجام می‌شود. فرم پنجه‌ی این کفش گرد و پهن است و همین باعث می‌شود که هنگام راه رفتن به انگشتان پا فشار کمتری وارد شود. زیره‌ی نیم‌بوت برجسته است و اصطکاک خوبی با زمین دارد و تا حد خوبی از لیز خوردن جلوگیری می‌کند.

در لبه‌ی بالایی کفش یک تکه چرم متفاوت به رنگ قهوه‌ای روشن‌تر کار شده که به زیبایی این کفش افزوده است. دوخت و دوز تمیز و مرتب این کفش هم از ویژگی‌های خوب آن است. این نیم‌بوت برتونیکس برای استفاده‌ی روزمره در روزهای سرد گزینه‌ی مناسبی است.

برای بررسی بهتر نیم‌بوت زنانه برتونیکس مدل ۲۶۶-۰۲۵، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه