کافه حیوانات یا درهم‌سرا؛ کدام بازی کارتی را بخریم؟

۱۷ مرداد ۱۴۰۱

در یکی دیگر از ویدیوهای کوتاه آرین، سراغ بررسی و مقایسه‌ی دو بازی کارتی «کافه حیوانات» و «درهم‌سرا» خواهیم رفت. آرین این دو بازی را که از نظر روند، کاملا یکسان هستند، مقابل یکدیگر می‌گذارد و از دیدگاه کیفیت ساخت و هم‌چنین قیمت، آن‌ها را با هم مقایسه می‌کند. اگر می‌خواهید یکی از این دو بازی کارتی را تهیه کنید، پیشنهاد می‌کنیم این ویدیوی آرین را ببینید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

هر دو بازی کارتی «کافه حیوانات» و «درهم‌سرا» در واقع یک بازی هستند. بازی «کافه حیوانات» نسخه‌ی اصلی است که ترجمه و در ایران عرضه شده است. از طرفی، بازی «درهم‌سرا» کارت‌ها را با سبک و سیاق قاجار دوباره طراحی کرده، اما همه چیز یکسان باقی مانده است.

پیشنهاد می‌کنیم برای دیدن مقایسه‌ی دو بازی «کافه حیوانات» و «درهم‌سرا»، ویدیوی بالای آرین را ببینید که هر دو را از همه لحاظ تحت نظر قرار می‌دهد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه