راهنمای خرید بهترین هدفون بی‌سیم؛ تا ۱ میلیون تومان

در صورتی که برای خرید هدفون بودجه‌ای در حد ۱ میلیون تومان کنار گذاشته‌اید، در این ویدیو بهترین هدفون های بی‌سیم با قیمت زیر ۱ میلیون تومان را معرفی می‌کنیم تا به راحتی بتوانید دست به انتخاب بزنید.

دو هدفون کیو سی وای مدل T13x و هایلو مدل X1 Neo هر دو ارزان‌ترین هدفون‌های این لیست محسوب می‌شوند که هر دو نسبت به قیمتی که برای خرید می‌پردازید صدای باکیفیتی در اختیار شما قرار می‌دهند. اگر دنبال سری سیلیکونی هستید، باید سراغ T13X بروید و برای ورزش کردن گزینه بهتری است. اما اگر به سری‌های سیلیکونی علاقه زیادی ندارید، هایلو مدل X1 Neo برای شما منطقی‌تر است.

هدفون بلوتوثی هایلو مدل X1 Neo
هدفون بلوتوثی کیو سی وای مدل T13x

با قیمت کمی بیشتر، می‌توانید انکر مدل SoundCore R50i A3949 را خریداری کنید که به راحتی ۴-۵ برابر قیمت آن ارزش خرید دارد. کیفیت صدای این هدفون آنقدر عالی است که غافلگیر می‌شوید. در ضمن نباید گارانتی ۱۸ ماهه را از قلم بیندازیم که خیال شما را بابت این موضوع راحت می‌کند.

هدفون بلوتوثی انکر مدل SoundCore R50i A3949

برای طرفداران هدفون‌های دور گردنی، هدفون انکر مدل A3213 U2i بدون شک ارزش خرید بالایی دارد و به خاطر در لیست بهترین هدفون های بی‌سیم تا قیمت ۱ میلیون تومان راه پیدا کرده است.

هدفون بی سیم بلوتوثی انکر مدل  A3213 U2i
دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما