معرفی ۶ میکروفن USB باکیفیت

۲۳ آبان ۱۴۰۱

در این ویدیوی کوتاه قصد داریم ۶ میکروفن USB باکیفیت را معرفی کنیم که تمام آن‌ها از مدل‌های نسبتا بالارده و میان‌رده محسوب می‌شوند.

اول از همه باید به میکروفن شور مدل MV7 بپردازیم. این یک میکروفن داینامیک محسوب می‌شود. چنین میکروفن‌هایی صدای کمی از محیط دریافت می‌کنند و بیشترین صدا از جلوی آن‌ها دریافت می‌شود. بنابراین در صدای ضبط شده نویز بسیار کمی وجود دارد. این میکروفن از پورت‌های XLR و USB بهره می‌برد و در این زمینه دست کاربر را باز می‌گذارد.

خرید میکروفن شور مدل MV7 از دیجی‌کالا

گزینه‌ی دوم میکروفن رود مدل Podcaster است که این هم یک میکروفن داینامیک است. این میکروفن ارزش خرید بالایی دارد و می‌تواند نیازهای شما را به خوبی برآورده کند.

خرید میکروفن رود مدل Podcaster از دیجی‌کالا

این میکروفن معمولا در لیست بهترین بهترین میکروفن‌های USB جهان دیده می‌شود. میکروفن کندانسر بلو مدل Yeti USB تقریبا ۱۳ سال قبل راهی بازار شده اما همچنان حرف زیادی برای گفتن دارد. این محصول از ۴ الگوی قطبی برای ضبط صدا بهره می‌برد. مدل‌های ارزان‌تر این میکروفن هم راهی بازار شده که قابلیت‌های کمتری ارائه می‌دهند. این محصول در حال حاضر با قیمت حدود ۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در دیجی‌کالا به فروش می‌رسد.

خرید میکروفن کندانسر بلو مدل Yeti USB از دیجی‌کالا

میکروفن بعدی Audio Technica AT 2020 نام دارد. این محصول دو مدل XLR و USB دارد که در حال حاضر در دیجی‌کالا فقط مدل XLR با قیمت حدود ۴ میلیون تومان فروخته می‌شود. از نسخه‌ی XLR در استودیو‌های حرفه‌ای ضبط صدا استفاده می‌شود که همین موضوع از کیفیت بسیار بالای آن خبر می‌دهد.

خرید میکروفن آدیو-تکنیکا مدل AT2020 از دیجی‌کالا

میکروفن کندانسور رود مدل NT-USB هم از دیگر گزینه‌های عالی است که طرفداران زیادی دارد و کیفیت صدای نسبتا خوبی ارائه می‌دهد. این مدل در دیجی‌کالا با قیمت حدود ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

خرید میکروفن کندانسور رود مدل NT-USB از دیجی‌کالا

در نهایت باید میکروفن کندانسر کامیکا مدل STM-USB را معرفی کنیم که حدود ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارد. این میکروفن دارای دو کپسول برای ضبط صدا است و بنابراین می‌توانید مشخص کنید که صدا صرفا از یک طرف یا دو طرف دریافت شود که مورد دوم برای استفاده دوطرفه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید میکروفون کندانسر کامیکا مدل STM-USB از دیجی‌کالا
دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه