بررسی ماساژور بیورر مدل MG80؛ طراحی مناسب با استفاده‌ی آسان

با سبک زندگی رایج این سال‌ها داشتن یک ماساژور خانگی ضروری به نظر می‌رسد. ما در این ویدئو به سراغ یک محصول پرطرفدار در دیجی کالا رفتیم که ماساژوری آلمانی است.

ماساژور بیورر مدل MG80

مهم‌ترین کاری که یک ماساژور انجام می‌دهد بالا بردن گردش خون در بدن است. افزایش گردش خون موجب می‌شود که فرایند تغذیه سلول‌ها سرعت بهتری پیدا کرده و در نتیجه خستگی از میان برود. این همان کاری است که ماساژور بیورر مدل MG80 به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد. این ماساژور یک دسته‌ی بلند به طول ۴۰ سانتیمتر دارد که کار با آن را بسیار آسان می‌کند. این دسته به شما کمک می‌کند تا به راحتی قسمت‌های پشت بدن‌تان و جاهایی که دست به آن نمی‌رسد هم ماساژ دهید. این محصول ساخت کشور آلمان است و کیفیت ساخت بالایی دارد و با عملکرد حرارتی در کنار ضربه زدن جریان خون را تسریع و خستگی و دردها را از بین می‌برد.

برای آشنایی بیشتر با ماساژور بیورر مدل MG80 و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما