بررسی کیف دستی مردانه بیورا مدل فلوتر؛ خوش فرم با کیفیت بالا

همراه داشتن اکسسوری‌های گوناگون به شما کمک می‌کند تا استایل بهتری داشته باشید. یکی از اکسسوری‌هایی که این روزها مورد استقبال قرار گرفته و گروه‌های مختلفی از آن استفاده می‌کنند کیف‌های دستی و همراهی است که برای نگهداری وسایل روزمره مناسب است. در این ویدئو هم یکی از این کیف‌ها را بررسی می‌کنیم. با بررسی کیف دستی مردانه بیورا مدل فلوتر با ما همراه باشید.

کیف دستی مردانه بیورا مدل فلوتر کد shz05

برخی گمان می‌کنند که تنها استایل‌های کلاسیک به یک کیف دستی نیاز دارند اما اگر کیف دستی مردانه بیورا مدل فلوتر را ببینید می‌فهمید که یک کیف دستی برای بهتر کردن هر استایلی مناسب است. جنس این کیف از چرم مصنوعی است اما کیفیت بالایی دارد و احساس بدی به شما نمی‌دهد. این کیف دو محفظه‌ی اصلی دارد یکی بزرگتر است و دیگر کوچکتر که در محفظه‌ی کوچکتر یک جیب داخلی زیپ‌دار هم کار شده است. در طراحی این کیف یک دستگیره در کناره‌ی کیف تعبیه شده که برای نگه داری کیف مناسب است. زیپ‌های کیف بسیار روان هستند و باز و بسته کردن آن هیچ مشکلی ایجاد نمی‌کند.

برای آشنایی بیشتر با کیف دستی مردانه بیورا مدل فلوتر و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما