بررسی بردگیم جشن تولد؛ کیک و کادوی خیالی

آرین در بررسی و معرفی خود از بردگیم‌های مناسب کودکان، امروز سراغ بازی «جشن تولد» رفته است. بازی روندی بسیار ساده دارد و به جای قوانین پیچیده، باید اساسا با فوت کردن شمع‌ها بازی را پیش ببرید و در این میان هم کادوهای مختلفی بگیرید که هر کدام مشخصه‌ی خاص خود را دارد.

بازی فکری مدل جشن تولد

بازی جشن تولد به این شکل انجام می‌شود که در ابتدا تخته‌ی اصلی بازی را به عنوان یک کیک قرار می‌دهید و روی آن، شمع‌های مقوایی بازی را می‌چینید. با فوت کردن شمع‌ها، توکن می‌گیرید و کارت‌هایی دارید که به شما می‌گویند که باید فلان کادوها را جمع کنید. با جمع کردن تمام کادوهای مورد نیاز، برنده‌ی بازی می‌شوید.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی برد گیم جشن تولد ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما