بررسی زعفران‌ساب بیتا؛ طراحی ساده و کاربردی

۱۸ آبان ۱۴۰۱

زعفران یکی از محصولات باارزش و مهم در کشور ماست و به غیر از آن، برنج زعفرانی جز پایه‌های ثابت در تمام مجالس و مهمانی‌ها محسوب می‌شود. در این ویدیو قصد داریم زعفران‌ساب بیتا مدل ۳۶۸ را به شما معرفی کنیم که طراحی کوچک و جمع‌وجوری دارد و در مواقع نیاز به سادگی می‌توانید از آن استفاده کنید. در ادامه با بررسی این محصول با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این زعفران‌ساب از یک لیوان شیشه‌ای مخصوص کوچک، یک توری که روی آن قرار می‌گیرد، یک محافظ که از زعفران‌های در حال سابیده شدن محافظت می‌کند تا بیرون نریزند، یک هاون و درب نگه‌دارنده تشکیل شده است.

جنس زعفران‌ساب بیتا از پلاستیک، آلومینیوم و شیشه است. کار کردن با این وسیله بسیار راحت است؛ کافی است زعفران را روی قسمت توری شکل بریزید و هاون را روی آن بچرخانید تا همه‌ی زعفران‌ها خرد شوند و به داخل مخزن ریخته شوند. برای نگهداری یا دم کردن زعفران هم می‌توانید از همین شیشه استفاده کنید٬ فقط باید درب آن را ببندید.

این وسیله می‌تواند برای افرادی که از زعفران در غذاهایشان زیاد استفاده می‌کنند بسیار مناسب و کاربردی باشد، زیرا سرعت کار شما را بیشتر می‌کند.

برای بررسی بهتر زعفران‌ساب بیتا، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar محمد طاها مبهوتی

    چرا فیلم عمودی بود؟
    نباید فیلم ها به صورت افقی ضبط بشه؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه