بررسی بردگیم بیز؛ ارتقای سازمانی

۲۹ آبان ۱۴۰۱

بازی تخته‌ای «بیز» (Biz) از بهترین تلاش‌های داخلی برای طراحی و ساخت یک بردگیم عمیق و جذاب است. طی این بازی، بازی‌کننده‌ها باید تلاش کنند تا محبوبیت سازمانی که در اختیار دارند را بالا ببرند. آرین در بررسی امروز خود از بازی‌های تخته‌ای، سراغ بازی «بیز» (Biz) می‌رود و بخش‌های مختلف آن را توضیح می‌دهد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی‌کننده طی بازی بیز، از روش‌های مختلفی می‌توانند به ارتقای محبوبیت سازمان خود بپردازند. همه چیز کم و بیش به کمک کارت‌های مختلف انجام می‌شود و بازی‌کننده‌ها با جمع‌آوری کارت‌های فعالیت، یا درآمدزایی بالا برای سازمان خود، محبوبیت آن را بالا می‌برند. طی هشت دور، بازی‌کننده‌ها تلاش می‌کنند تا نیروهای انسانی بیشتری جذب شرکت خود کنند و درآمد آن را بالا ببرند و فعالیت‌های مختلفی انجام دهند، نهایتا با تمام شدن بازی، پوینت‌های هر بازی‌کننده محاسبه و برنده مشخص می‌شود.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالای آرین را برای بررسی برد گیم بیز (Biz) ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه