بررسی بردگیم بلیتزکریگ؛ جنگ جهانی دوم در ۲۰ دقیقه

بازی‌های جنگی همیشه طرفدار زیاد دارند، اما اکثرشان معمولا ساعت‌ها طول می‌کشند و خسته کننده می‌شوند. بردگیم بلیتزکریگ (Blitzkreig) یک بازی جنگی متفاوت است که این مشکل را حل کرده و در ۲۰ دقیقه جنگ را خاتمه می‌دهد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این بردگیم داستان جنگ دوم جهانی دوم در آلمان است. در این جا شما نقش متحدین یا متفقین را بازی می‌کنید و باید برای حمله به جبهه‌ها از تاکتیک‌های جنگی مختلف استفاده کنید. در بلیتزکریگ این شما هستید که تعیین می‌کنید تاریخ تکرار شود یا اتفاقی جدید همه چیز را تغییر دهد.

قوانین بازی محدود هستند و با یک بازی جنگی ساده و روان اما بسیار رقابتی و هیجان‌انگیز روبه‌رو هستیم. اینجا شما با پیروزی در خطوط مختلف جنگی امتیاز به دست می‌آورید. در ابتدا هر بازیکن ۳ توکن از کیسه‌ی خود خارج می‌کند و پیش خود نگه می‌دارد؛ سپس در نوبت خود این توکن‌ها را در خطوط حمله قرار می‌دهد تا قدرت خود را در منطقه نشان دهد و از امکانات منطقه به نفع خود استفاده کنند. وقتی هر کدام از خطوط حمله بسته می‌شوند، بازیکنی که قدرت بیشتری در آن منطقه دارد، امتیاز خط را صاحب می‌شود.

برای آشنایی بیشتر با روند بازی در بردگیم بلیتزکریگ شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما