بررسی بردگیم Blood Rage؛ آخرالزمان وایکینگ‌ها

بازی‌های وایکینگی چند وقتی است که ترند شده‌اند؛ از گاد آو وار جدید گرفته تا اساسینز کرید اخیر. در این قسمت جدید بررسی بازی‌های رومیزی، هامون به قلمرو اساطیر نورس قدم گذاشته است. بازی تخته‌ای Blood Rage بازیکننده‌ها را در نقش وایکینگ‌هایی قرار می‌دهد که در برابر آخرالزمان و برای زنده ماندن تلاش می‌کنند. بازی Blood Rage از بازی‌کننده‌ها می‌خواهد تا در نقش رهبران وایکینگ به مبارزه بپردازند و در مبارزات خود، از کشتی‌ها، هیولاها و جنگجویان استفاده کنند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی Blood Rage بیش از هر چیز به کارت‌های خود وابسته است و بازی‌کننده‌ها اکثر کارها را با کارت‌هایی که به دست دارند انجام می‌دهند. ابتدای هر عصر تاریخی بازی، هشت کارت به بازی‌کننده‌ها داده می‌شود و یک کارت که نمی‌خواهند به نفر کناری داده می‌شود تا نهایتا هر نفر شش کارت داشته باشد. بازی‌کننده‌ها هر کدام کنترل یک قبلیه‌ی وایکینگ را برعهده می‌گیرند و با کارت‌های خود که به آن‌ها قابلیت‌ها و امکانات و تجهیزات جنگی می‌دهد، مقابل یکدیگر می‌ایستند. آخرالزمان یا همان رگناروک هم در حال جریان است و پس از هر عصر، یک تکه از زمین بازی جدا و بازی سخت‌تر می‌شود. بازی تخته‌ای Blood Rage از نظر گیم‌پلی بسیار خوب طراحی شده است و اگر می‌خواهید بیشتر درباره‌ی آن بدانید، ویدیوی بالا را ببینید.

پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با بردگیم Blood Rage حتما ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. شاهین

    بسیار عالی بود هامون جان، لذت بردیم 💛

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما