بررسی ماساژور برقی بلوایدیا مدل BL-888؛ طراحی مناسب با قدرت بالا

بعد از ورزش یا بعد از یک روز سخت کاری زمانی که دچار درد عضلانی شده‌اید، یک ماساژ خوب می‌تواند خستگی‌ها را از تن شما خارج کند و به شما انرژی بیشتری بدهد. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم ماساژور برقی بلوایدیا مدل BL-888 را به شما معرفی کنیم که در خانه می‌توانید از آن استفاده کنید و ماساژتراپی انجام دهید.

ماساژور برقی بلوایدیا مدل BL-888

درون جعبه‌ی این محصول خود ماساژور، کابل شارژر، دفترچه‌ی راهنما و ۸ سری مختلف با کارایی‌های متفاوت وجود دارد. ماساژور برقی بلوایدیا مدل BL-888 یکی از خانواده‌ی ماساژورهای fascial gun است که در ویدیوهای قبلی برخی از مدل‌های آن را بررسی کرده بودیم. تفاوت این محصول با مدل‌های دیگر در پیشرفته‌تر بودن آن است و تعداد سری‌های بیشتری هم دارد.

ماساژ این دستگاه از نوع ضربه‌ای است و برای روشن و خاموش کردن آن کافی است دکمه‌ی پاور را به مدت ۳ ثانیه نگه دارید. برای افزایش یا کاهش قدرت دستگاه، باید دکمه‌های مثبت و منفی را فشار دهید. قدرت این ماساژور برقی روی ۳۲ حالت مختلف قابل تنظیم است و با افزایش ارتعاش، دسترسی عمیق‌تری به ماهیچه‌های بدن برای بهبود گرفتگی‌ها پیدا خواهید کرد.

برای بررسی بهتر ماساژور برقی بلوایدیا مدل BL-888 از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما