هدفون بلوتوثی آنر X3 در برابر X3 لایت؛ کدام مدل بهتر است؟

برای خرید هدفون بلوتوثی چه ویژگی‌‌هایی اهمیت بیشتری دارد؟ کیفیت صدا؟ کیفیت مکالمه؟ راحتی استفاده یا موارد دیگر؟ در این ویدیو دو هدفون بلوتوثی آنر X3 و X3 لایت را با هم مقایسه می‌کنیم تا ببینیم کدام یک حرف بیشتری برای گفتن دارد و گزینه جذاب‌تری محسوب می‌شود.

هندزفری بلوتوثی آنر مدل EARBUDS X3 LITE
هدفون بلوتوثی آنر مدل X3

هر دو هدفون از نظر کیفیت ساخت عالی هستند و می‌توانند بیس قدرتمندی در اختیار شما قرار دهند. در نگاه اول، طراحی X3 بسیار جذاب‌تر از مدل لایت است و به خوبی حس یک محصول گران‌قیمت را منتقل می‌کند. از نظر حجم صدا، هر دو مدل عملکرد مشابهی دارند و شاهد برتری مدل خاصی نیستیم. اما از نظر تفکیک صدا، هدفون آنر X3 به مراتب عملکرد بهتری دارد. در ضمن باید خاطرنشان کنیم برای کارهایی مانند توقف و ادامه دادن پخش موسیقی، با آنر X3 می‌توانید از فرمان‌های لمسی بهره ببرید ولی مدل لایت چنین قابلیتی ندارد.

هر دو مدل می‌توانند به طور همزمان به دو دستگاه وصل شوند. بنابراین اگر به طور همزمان به لپ‌تاپ و گوشی وصل باشد، بدون نیاز به قطع کردن ارتباط با لپ‌تاپ، به راحتی قادر به پاسخ دادن به تماس‌های تلفنی هستید. در مورد عمر باتری باید بگوییم که با در نظر گرفتن شارژ کیس، عمر باتری مدل اصلی ۳۶ ساعت است و مدل لایت ۲۸ ساعت دوام می‌آورد. البته در صورت فعال بودن قابلیت حذف نویز، شارژ باتری تا حدی کاهش پیدا می‌کند.

مدل اصلی از حذف نویز بهره می‌برد ولی مدل لایت چنین قابلیتی ندارد. البته هر دو مدل تا حدی قادر به حذف صدای محیط حین مکالمه هستند. هر دو مدل در برابر تعریق مقاوم هستند ولی مدل اصلی در برابر نفوذ گرد و غبار هم می‌تواند مقاومت کند. در نهایت با توجه به نیازها و بودجه‌ای که در اختیار دارید، باید ببینید خرید کدام مدل برای شما منطقی‌تر است.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما