بررسی هندزفری بلوتوثی BTH-F9-5؛ هدفون بی‌سیم بسیار ارزان

هندزفری بلوتوثی BTH-F9-5 یکی از ارزان‌ترین هدفون‌های بی‌سیم موجود در دیجی‌کالا است که طبیعتا به دلیل همین قیمت پایین و البته کیفیت مناسب، در دیجی‌کالا به‌شدت پرفروش محسوب می‌شود و از سوی دیگر ۷۴ درصد از خریداران این محصول در دیجی‌کالا، خرید آن را به دیگر کاربران توصیه کرده‌اند. در این ویدیوی کوتاه، نگاهی به این محصول می‌اندازیم.

هندزفری بلوتوثی مدل BTH-F9-5

این هدفون خیلی راحت در گوش قرار می‌گیرد و از این نظر هیچ مشکل و ضعف خاصی ندارد. در کیس این هدفون با نمایشگر بزرگی روبرو هستیم که روشنایی بالایی ارائه می‌دهد و به خوبی می‌توانید اطلاعات قرار گرفته در آن را مشاهده کنید. بنابراین حتی اگر درب کیس بسته باشد، باز هم می‌توانید اطلاعات مختلف آن را مشاهده کنید.

این هدفون در کل شباهت بسیار زیادی به مدل M-10 دارد ولی نسبت به آن با ارتقاهای مختلفی روبرو شده است. به‌عنوان مثال می‌توانیم به کیفیت صدای بهتر اشاره کنیم که جذابیت آن را افزایش داده است. در نهایت باید بگوییم که هندزفری بلوتوثی BTH-F9-5 در زمینه‌ی مکالمه هیچ حرفی برای گفتن ندارد و حین مکالمه یک نویز عجیبی را پخش می‌کند. بنابراین اگر کیفیت مکالمه برای شما اهمیت زیادی ندارد، هندزفری بلوتوثی BTH-F9-5 می‌تواند یکی از گزینه‌های ارزان‌قیمت مناسب برای خرید باشد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما