بررسی هندزفری بلوتوثی مارلی Smile Jamaica؛ ظاهر جذاب و صدای معمولی

برای هندزفری بلوتوثی مارلی Smile Jamaica از چوب استفاده شده و به همین خاطر از نظر طراحی یکی از خاص‌ترین هدفون‌های دور گردنی موجود در بازار محسوب می‌شود. اما آیا به غیر از طراحی خاص، از نظر عملکردی هم حرف زیادی برای گفتن دارد؟ در این ویدیو نگاهی به این محصول می‌اندازیم.

هندزفری بلوتوثی مارلی مدل Smile Jamaica Wireless Earbuds

متاسفانه تنها ویژگی مثبت هندزفری بلوتوثی مارلی Smile Jamaica مربوط به ظاهر آن است و از نظر عملکردی نمی‌تواند در برابر رقبای هم‌قیمت خود عرض اندام کند. صدای دریافتی از هندزفری بلوتوثی مارلی Smile Jamaica اصلا خوب نیست و تفکیک صدای خوبی هم در اختیار کاربر قرار نمی‌دهد. بنابراین در این محدوده‌ی قیمت متاسفانه نمی‌تواند کاربر را راضی نگه دارد.

از سوی دیگر گوش را هم تا حدی اذیت می‌کند و اگرچه به این راحتی‌ها از گوش بیرون نمی‌آید، اما در کل برای استفاده طولانی مدت اصلا حس خوبی را منتقل نمی‌کند. در مورد عملکرد باتری هم باید گفت که با هر بار شارژ می‌تواند تا ۸ ساعت انجام وظیفه کند که در بین هدفون‌های دور گردنی یک عمر باتری استاندارد محسوب می‌شود. بنابراین اگر دنبال یک هدفون دور گردنی با ظاهر جذاب هستید و راحتی استفاده و کیفیت صدا هیچ اهمیتی برای شما ندارد، پس این مدل گزینه‌ی مناسبی محسوب می‌شود. اما در غیر این صورت بهتر است از بین رقبای بسیار باکیفیت‌تر دست به انتخاب بزنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما