بررسی اسپیکر سوایی SH19؛ خاص و به‌یاد‌ماندنی

زمانی که به فکر خرید اسپیکر سوایی می‌افتید، این یعنی می‌خواهید یک اسپیکر با طراحی خاص بخرید. در این ویدیو اسپیکر سوایی SH19 را بررسی می‌کنیم تا ببینیم آیا به غیر از طراحی خاص می‌تواند کاربردی باشد یا نه.

اسپیکر بلوتوثی سوایی مدل SH19

همانطور که در ویدیو می‌توانید ببینید، اسپیکر سوایی SH19 طراحی استوانه‌ای دارد و در دو طرف آن درایور تعبیه شده است. درون بدنه با نورپردازی RGB روبرو هستیم که جذابیت اسپیکر سوایی SH19 را به طور قابل توجهی افزایش داده است. در بدنه چندین دکمه قرار دارد تا بتوانید به راحتی پخش موسیقی را کنترل کنید.

این اسپیکر از درگاه کارت حافظه و فلش مموری بهره نمی‌برد که این مورد یک ایراد بزرگ محسوب می‌شود. اسپیکر سوایی SH19 در کل کیفیت صدای خوبی دارد و صدا را به طور شفاف و جزئیات فراوان در اختیار شما قرار می‌دهد. از دیگر ضعف‌های بزرگ اسپیکر سوایی SH19 باید به شارژی نبودن آن اشاره کنیم و این یعنی باید همواره به برق وصل باشد. بنابراین موقع خرید باید به این موضوع توجه کنید.

در کل اگر دنبال اسپیکر خوش‌صدایی هستید که در عین حال به عنوان یک محصول دکوری هم انجام وظیفه کند، اسپیکر‌ سوایی‌ SH19 بدون شک گزینه جذابی برای شما خواهد بود.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما