جعبه‌گشایی و بررسی بردگیم ۱۳ سرنخ؛ بازجویی از رفقا برای کشف قاتل

۲۹ آبان ۱۴۰۱

بازی‌های جنایی معمولا بین طرفداران بردگیم کشور ما محبوبیت زیادی دارند؛ حتی با اینکه معمولا بردگیم جنایی خوب چندان پیدا نمی‌شود. بازی ۱۳ سرنخ هم یکی از این بردگیم‌های جنایی است که مثل اکثرشان خوب نیست. هامون در این قسمت از بررسی بردگیم‌ها و بازی‌های فکری، سراغ بررسی بازی «۱۳ سرنخ» رفته است که از بازی‌کنان می‌خواهد تا قاتل، صحنه‌ی جرم و آلت قتاله را پیدا کنند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی ۱۳ سرنخ به این شکل شروع می‌شود که هر بازیکن برای طرف کناری خود سه کارت انتخاب می‌کند. این سه کارت، قاتل، محل قتل و وسیله‌ی قتل هستند. بازیکنان هم قرار است تلاش کنند تا کارت‌هایی که برایشان انتخاب شده ولی قابل دیدن از سمت‌شان نیستند را حدس بزنند. در هر دور، با مصرف آیتم ذره‌بین، می‌توان از دوستان سوال پرسید. سوالاتی مثل اینکه چه کارتی و چه رنگی مقابل‌شان است. هدف نهایی هم این است که کارت‌هایی که مقابل هر بازیکن است و دیده نمی‌شود را با پرسیدن سوال و حذف کارت‌هایی که شنیده نمی‌شوند، حدس زد.

پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با بردگیم ۱۳ سرنخ حتما ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar sevda

    چرا «سینزده»؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه