بررسی و مقایسه‌ی بردگیم چایناتاون و تهران ۱۴۱۰؛ اگر مونوپولی خوب بود

بازی قدیمی مونوپولی با اینکه حسابی معروف و خوب است، اما قوانینش نیاز به بازنگری دارد؛ هر چه باشد نباید هر دست مونوپولی بازی کردن یک روز تمام وقت بازی‌کننده‌ها را بگیرد. این جاست که بردگیم دیگری شبیه به مونوپولی به نام «چایناتاون» (Chinatown) وارد می‌شود. یک بازی که مشکلات مونوپولی را برطرف می‌کند، محدودیت‌هایی روی بازی می‌گذارد تا بازی‌کننده‌ها خودشان همه چیز را خراب نکنند و نهایتا هم تجربه‌ای کامل و دقیق‌تر ارایه می‌دهد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در کنار بردگیم چایناتاون، شاهد نسخه‌ی فارسی‌تر و در واقع دوباره طراحی شده‌ی آن با سبک و سیاق ایرانی هستیم. بازی تخته‌ای تهران ۱۴۱۰ همان بردگیم چایناتاون است، اما با سبک ظاهری فارسی و ایرانی. این نسخه‌ی ایرانی هم با کیفیت بسیار خوبی ساخته شده و از همه نظر عالی است. دقیقا مثل بازی مونوپوپلی، دو بازی چایناتاون و تهران ۱۴۱۰ را هم با خرید مکان‌های مختلف، داد و ستد و معامله به جلو می‌برید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با دو بردگیم چایناتاون و تهران ۱۴۱۰ حتما ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما