بررسی بازی فکری روین؛ بازماندگان دیوانه‌ی یک جزیره

بازی «جزیره روین» یکی از جذاب‌ترین و بانمک‌ترین بازی‌های فکری است که تا به حال آرین سراغ آن‌ها رفته. این بار خبری از یک بردگیم پیچیده و تاکتیکال نیست، بلکه با یک بازی سرگرم‌کننده برای دورهمی‌های دوستانه طرف هستیم؛ یک بازی که بیشتر جنبه‌ی شوخی و خنده دارد تا همکاری دقیق بازی‌کننده‌ها و تلاش برای رقابت با یکدیگر. بازی «روین» (Ravine) بازی‌کننده‌ها را در نقش تعدادی بازمانده از یک سقوط هواپیما قرار می‌دهد که قرار است کنار یکدیگر برای زنده ماندن در جزیره‌ای تلاش کنند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی‌کننده‌ها در بازی روین، تعدادی جان در اختیار دارند. آن‌ها تلاش می‌کنند تا روزها در جزیره گشت و گذار و اکتشاف کنند و آیتم جدید به کمپ بازمانده‌ها بیاورند تا به زنده ماندن خود یا دوستانشان کمک کنند. ممکن است در اکتشافات اتفاقات غیرمنتظره یا عجیبی هم بیافتد. در این میان، بازی‌کننده‌ها حال و روز خوبی هم ندارند و ممکن است جنون به سرشان بزند. همه‌ی این‌ها به کمک کارت‌های بازی اتفاق می‌افتند که بسیار بامزه و سرگرم‌کننده طراحی شده‌اند. از نظر کیفیت ساخت نسخه‌ی فارسی بازی روین هم بسیار خوب از آب درآمده است.

پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با بردگیم روین (Ravine) حتما ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Raiden J2M

    یه فاکتور باید اضافه کنی به نقدهات، فاکتور «امکان بازی کردن حین مصرف آب معدنی»
    این بازی روین احتمالا در صدر بازی های اون لیست خواهد بود

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما