بررسی کمپرسور باد فندکی BOHO X1؛ یار خوب پنچرگیری خودرو

۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۷:۱۹ ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

چرا برای تنظیم باد چرخ ماشین باید به مکانیکی‌ها مراجعه کنید؟ با داشتن یک کمپرسور باد فندکی دیگر برای کارهای ساده‌ای مثل تنظیم باد یا پنچرگیری به تعمیرگاه‌ها احتیاجی نخواهید داشت. کمپرسور باد فندکی BOHO X1 شاید بتواند یکی از گزینه‌های خرید شما باشد که در این ویدیو آن را بررسی می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این کمپرسور باد فندکی را می‌توانید هم به محفظه فندکی در داشبورد و هم مستقیما به باتری ماشین وصل کنید. نکته خوب این که یک چراغ ال ای دی هم روی بدنه‌ی کمپرسور تعبیه شده که برای کار کردن در شب فوق‌العاده ظاهر می‌شود.

از این کمپرسور می‌توانید برای باد کردن چرخ‌های خودرو، موتورسیکلت، دوچرخه و به لطف سوزن مخصوص برای باد کردن انواع توپ استفاده کنید. هر چند در جعبه‌ی این ابزار یک پنچرگیر هم قرار داده شده که کار کردن با آن بسیار راحت است. اگر چیزی در چرخ خودروی شما فرو برود، به لطف این ابزار می‌توانید سوراخ ایجاد شده را به طور موقت پُر کنید تا سر فرصت قادر به تعویض چرخ‌ها باشید.

در صورت تمایل می‌توانید کمپرسور باد فندکی BOHO X1 را همین حالا با قیمتی در حدود ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان از فروشگاه دیجی‌کالا سفارش بدهید. برای آشنایی بیشتر با این محصول و پی بردن به ارزش خرید آن شما را به تماشای این ویدیوی جعبه‌گشایی و بررسی کوتاه دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما